Oferujemy  wypoczynek  

w centrum Zakopanego.

Apartament Brzozowa

    ZakoApartament Brzozowa jest zlokalizowany w centrum Zakopanego, tuż przy Dworcu Głównym ( 0,3 km), kilka minut pieszo od Krupówek (0,8 km), niedaleko Aqua Parku (0,9 km) oraz blisko stacji Kolei Linowej Gubałówka (1,4 km).
   Jest świetną bazą wypadową w góry. Nasz luksusowy apartament znajduje się w nowoczesnym budynku, 
posiada podziemny parking. Jest wyposażony w sprzęt AGD (pralka, lodówka, żelazko, odkurzacz, suszarka). Posiada również płaski TV.
   W przestronnym salonie znajduje się aneks kuchenny, jadalnia oraz część wypoczynkowa z wyjściem na balkon. Akcenty góralskie nadają klimat temu miejscu. Wygodna i jasna sypialnia pozwala zrelaksować się po całodziennych wycieczkach górskich. Z apartamentu jest widok na góry.

Serdecznie zapraszamy.

Apartament Chałubińskiego

   ZakoApartament Chałubińskiego jest zlokalizowany w centrum Zakopanego, kilka minut pieszo od Krupówek (1,5 km), niedaleko Wielkiej Krokwi (1,2 km) oraz blisko stacji narciarskiej Nosal ( 1,6km). Jest świetną bazą wypadową w góry.
    Nasz luksusowy apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z windą, posiada podziemny parking.

Jest wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka, ekspres do kawy, żelazko, odkurzacz, suszarka), posiada płaski TV zarówno w salonie jak i w sypialni, wygodny duży salon z wyjściem na taras. W przestronnym salonie znajduje się nowoczesny kominek, który nadaje klimat temu miejscu.

  Wygodna i jasna sypialnia pozwala zrelaksować się po całodziennych wycieczkach górskich. Z apartamentu jest widok na góry i ogród przynależny do budynku. Zapraszamy.

Nasze apartamenty

  1. pl
  2. en
  3. de

Proudly created with webwavecms.com

Kontakt:

 

email: info@zakoapartament.pl

 

Tel: +48 668 860 080

 

www.zakoapartament.pl